ارتباط با نمایندگی نیکون

Untitled-1ideal-hover
Untitled-2tamir-hover

جهت ارتباط با نمایندگی رسمی نیکون بایستی چارت سازمانی این نمایندگی را در تهران بشناسیم . نمایندگی نیکون در تهران دارای بخشهای پذیرش تهران – پذیرش شهرستان – ارتباط با نمایندگان فروش – بخش بیمه نیکون – بخش گارانتی نیکون – بخش تعمیرگاه رسمی نیکون و بخش آموزشگاه نیکون میباشد.

 

استانهایی که فعالترین نمایندگان فروش دوربین نیکون را دارند

نمایندگی نیکون در تهران ، نمایندگی نیکون در آذربایجان شرقی ، نمایندگی نیکون در آذربایجان غربی ، نمایندگی نیکون در اردبیل ، نمایندگی نیکون در اصفهان ، نمایندگی نیکون در البرز ، نمایندگی نیکون در ایلام ، نمایندگی نیکون در تهران ، نمایندگی نیکون در چهارمحال و بختیاری ، نمایندگی نیکون در خراسان رضوی ، نمایندگی نیکون در خراسان شمالی ، نمایندگی نیکون در خوزستان ، نمایندگی نیکون در زنجان ، نمایندگی نیکون در سمنان ، نمایندگی نیکون در فارس ، نمایندگی نیکون در قزوین ، نمایندگی نیکون در قم ، نمایندگی نیکون در کردستان ، نمایندگی نیکون در کرمان ، نمایندگی نیکون در کرمانشاه ، نمایندگی نیکون در گلستان ، نمایندگی نیکون در گیلان ، نمایندگی نیکون در مازندران ، نمایندگی نیکون در مرکزی ، نمایندگی نیکون در هرمزگان ، نمایندگی ، نیکون در همدان ، نمایندگی نیکون در یزد

بخش ارتباط با بازار نمایندگی نیکون (کارشناسی فروش نمایندگی نیکون )

مسئول ارتباط با بازار نمایندگی نیکون متعهد به ارائه خدمات پس از فروش نیکون به نمایندگان اصلی فروش نیکون (اعم از نمایندگی فروش دوربین عکاسی نیکون ، نمایندگی فروش لنز نیکون ، نمایندگی فروش دوربین فیلمبرداری نیکون ) می باشد. 1- این خدمات رسانی نمایندگی نیکون عبارتند از: ارائه گارانتی اصلی نیکون و ارائه بیمه اصلی نیکون به نمایندگان فروش محصولات نیکون میباشد. 2- انتقال پیشنهادات و انتقادات نمایندگان فروش دوربین و نمایندگان فروش لنز نیکون به مدیر نمایندگی نیکون

بخش بیمه نمایندگی نیکون

نیکون گذراندن مراتب اداری در نمایندگی نیکون با استفاده از بیمه نامه اصلی نیکون با نزلترین قیمت تعمیر شده و دوربین نیکون و یا لنز نیکون تحویل میگردد. نمایندگی نیکون علاوه بر موارد فوق مسئولیت راهنمایی خریداران محصولات نیکون و مشاوره تلفنی و اینترنتی در خصوص خرید دوربین نیکون و دیگر کالاهای نمایندگی نیکون را نیز به عهده دارد.

بخش گارانتی ایده آل دوربین نمایندگی نیکون

صدور کارت گارانتی اصلی نیکون و کنترل کیفیت تعمیر دوربین نیکون و یا تعمیر لنز نیکون در خصوص پشتیبانی گارانتی نیکون به عهده این بخش می باشد. بخش گارانتی نمایندگی نیکون علاوه بر مسئولیت مذکور پیگیری قطعات تعمیری دوربین های نیکون و لنزهای نیکون را نیز به عهده دارد علاوه بر موارد فوق مسئولیت راهنمایی خریداران با گارانتی رسمی نیکون و مشاوره تلفنی و اینترنتی در خصوص مفاد گارانتی اصلی نیکون نیز به عهده دارند.

تعمیرگاه تخصصی دوربین در نمایندگی نیکون

تعمیرگاه نمایندگی نیکون ، به عنوان یک تعمیرگاه دوربین نیکون مدرن و باتجربه شناخته میشود. حضور تعمیرکاران دوربین های نیکون در این تعمیرگاه بسیار به نام و مجرب میباشند. وجود دستگاه های مدرن تعمیرات دوربینهای نیکون و ADJUSTMENT SOFTWARE در نمایندگی نیکون جهت تنظیم دوربین های نیکون و تنظیم لنزهای نیکون می باشد ، تعمیرگاه نمایندگی نیکون را میتوان تعمیرگاهی قدرتمند مخصوص تعمیر دوربین های نیکون و لنزهای نیکون دانست که میتواند به صورت تخصصی ، تعمیر تمامی دوربین های Nikon و تمامی تعمیر لنز Nikon را در کوتاه ترین زمان انجام دهد.

بخش پذیرش نمایندگی نیکون در تهران

مسئولیت بخش پذیرش نمایندگی نیکون در تهران دریافت کلیه دوربین های نیکون و لنزهای نیکون است که جهت تعمیر و تنظیم به صورت حضوری به این مرکز تحویل میشود. تا کنون بیشترین پذیرش برای تعمیر دوربین عکاسی نیکون ، تعمیر لنز نیکون ، تعمیر دوربین فیلمبرداری نیکون ، تعمیر پرینتر نیکون ، تعمیر ویدئو پروژکشن نیکون ، تعمیر فلاش نیکون و تعمیر فلاش چتر نیکون در نمایندگی نیکون تهران بوده است اما نمایندگی نیکون در موارد دیگری چون تعمیر انواع هلی شات ها ، تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی ، تعمیر دوربین فیلمبرداری پاناسونیک ، تعمیر دوربین عکاسی سونی و … نیز پذیرش میشود. بخش پذیرش دوربین های تعمیری نمایندگی نیکون تهران در دو شعبه تعمیرگاه مرکزی دوربین نیکون در خیابان جمهوری و شرکت ایده آل دوربین در میدان هفت تیر دایر میباشد. نمایندگی نیکون در تهران مجرب ترین کادر را در پرسنل پذیرش بخش نیکون خود به کار گرفته است.

بخش پذیرش نمایندگی نیکون در شهرستان

مسئولیت بخش پذیرش نمایندگی نیکون در شهرستان دریافت کلیه دوربین های نیکون و لنزهای نیکون است که جهت تعمیر و تنظیم به صورت غیر حضوری و طی مراسلات به نمایندگی نیکون ارسال میگردد. پذیرش برای تعمیر دوربین عکاسی Canon ، تعمیر لنز Canon ، تعمیر دوربین فیلمبرداری Canon ، تعمیر پرینتر Canon ، تعمیر ویدئو پروژکشن Canon ، تعمیر فلاش Canon و تعمیر فلاش چتر Canon در نمایندگی نیکون تهران بوده است اما نمایندگی نیکون در موارد دیگری چون ریکاوری عکس از دوربین های نیکون ،‌ تعمیر سه پایه دوربین ، تعمیر اسمو ، تعمیر فانتوم 3 ، تعمیر فانتوم 4 ، تعمیر انواع DJI را نیز به عهده دارد. میتوان جهت ارسال دوربین نیکون خراب و تعمیر دوربین نیکون معیوب، در سایت اصلی نمایندگی نیکون میتوان آن را به یکی از دو تعمیرگاه دوربین نیکون ما در تهران ارسال نمود. جهت ارسال بایستی دوربین نیکون یا لنز نیکون ارسالی بدون لوازم جانبی بوده و فرستنده پس از ارسال بایستی با بخش پذیرش نمایندگی نیکون تماس گرفته و از روند تعمیر دوربین نیکون یا لنز نیکون خود آگاه شود.