تعمیر دوربین نیکون در نمایندگی دوربین نیکون در ایران
تعمیر دوربین نیکون در نمایندگی نیکون به مدیریت عمران قاسمی – تلفن تماس از سراسر ایران 1438 ( بدون کد ) نشانی تهران ؛ خیابان جمهوری – خیابان رازی – کوچه یاسمن پلاک 1
1438
تعمیر دوربین نیکون در بخش تعمیرگاه مرکزی نمایندگی Nikon در ایران یکی از بزرگترین و تخصصی ترین بخشهای تعمیرات دوربین در سراسر منطقه خاور میانه می باشد. تعمیرگاه مرکزی دوربین نیکون در ایران ؛ با برخورداری از بیش از 30 سال تجربه در زمینه تعمیر دوربین و لنز نیکون ؛ اکنون یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین مراکز تعمیرات تجهیزات عکاسی نیکون است .

بخش تعمیر دوربین نیکون به مدیریت عمران قاسمی ؛ تمامی دوربین ها و لنز های ساخته شده توسظ این کمپانی را تحت پوشش خدمات تعمیرگاهی خود قرار می دهد و در واقع تمامی محصولات ساخت شرکت نیکون که به نوعی به خدمات تعمیر ؛ سرویس و نگهداری نیاز پیدا می کنند ؛ در این مرکز پذیرفته شده و سرویس دهی می شوند .

تعمیر دوربین نیکون
معرفی خدمات تعمیردوربین نیکون
تعمیرگاه تخصصی نمایندگی دوربین نیکون دارای بخشهای تخصصی و تفکیک شده برای تعمیر هر یک از رده های دوربین و لنز نیکون است . این بخش ها به شرح زیر می باشند .
تعمیر دوربین DSLR نیکون


تمامی دوربین های DSLR ساخت کمپانی بزرگ نیکون در این مرکز پذیرفته می شود . دوربین های DSLR با برخورداری از قابلیت تعویض لنز ؛ ابزار های حرفه ای و نیمه حرفه ای هستند که کنترل کاملی بر جریان و روند عکاسی را در اختیار عکاس قرار می دهند .

این دوربین ها از قدرت کنترل تمامی اجزای مورد نیاز در یک تصویر برخوردار بوده و به میزان زیادی دارای کاربری های حرفه ای و نیمه حرفه ای می باشند .

همچنین دوربین های DSLR جدید با تکیه بر قدرت فیلمبرداری با کیفیت و رزولوشن نسبتا بالا ؛ امروزه به دستگاه هایی همه کاره و چند منظوره مبدل شده اند که از سوی کاربران نیز به مقدار بسیار زیادی مورد استقبال قرار گرفته است .

تعمیر دوربین میرورلس ( بدون آینه ) نیکون

امروزه دوربین های میرورلس ( بدون اینه ) به دلیل وزن و حجم بسیار کم در مقایسه با دوربین های DSLR به میزان بیشتری مورد استقبال واقع می شوند .

کمپانی نیکون در رقابت با سایر شرکتهای تولید کننده دوربین ؛ امروزه برخی از پیشرفته ترین دوربین های میرورلس را تولید می نماید و از جمله آنها به دوربین های Nikon Z6 و Nikon Z7 می توان اشاره نموده که در ردیف پیشرفته ترین سیستم های میرورلس موجود در بازار محصولات عکاسی می باشند .

تعمیرگاه مرکزی دوربین نیکون که در نمایندگی Nikon در تهران قرار دارد ؛ تمامی خدمات و سرویس های لازم برای تعمیر دوربین میرورلس نیکون را ارایه می دهد .

تعمیر دوربین کامپکت نیکون

دوربین های کامپکت برای استفاده توسط کاربران خانگی طراحی و تولید می شوند و کمپانی نیکون از دیرباز طیف گسترده ای از انواع دوربین های کامپکت را تولید و عرضه نموده است .

اما در این بین Nikon برخی از دوربین های کامپکت بسیار پیشرفته را نیز تولید نموده است که از فناوری پیشرفته و نسبتا بالایی برخوردار بوده و سرویس های تعمیر و نگهداری از این دوربین ها نیز در سطح نسبتا پیشرفته ای قرار دارد.

از جمله این محصولات به دوربین های Nikon P900 و Nikon P1000 می توان اشاره نمود که محصولاتی بسیار پیشرفته با امکاناتی خاص محسوب می شوند .

نمایندگی دوربین نیکون در ایران ؛ تمامی سرویس های لازم برای تعمیر ؛ سرویس و خدمات پس از فروش دوربین های کامپکت نیکون را ارایه می دهد .

تعمیر لنز نیکون

تعمیرگاه مرکزی دوربین نیکون دارای بخش تخصصی تعمیر لنز نیکون نیز می باشد و تمامی لنز های تولید شده برای دوربین های نیکون در این بخش مورد پذیرش می باشند .

لازم به ذکر است که در نمایندگی مرکزی نیکون در تهران ؛ تمامی تجهیزات و ادوات و نرم افزار های کالیبراسیون لنز نیکون موجود است و این مرکز تمامی خدمات تخصصی تعمیر لنز نیکون را در بخش  های داخلی خود انجام می دهد .