​نمایندگی دوربین نیکون در اصفهان

نمایندگی دوربین نیکون دراصفهان به مدیریت عمران قاسمی – تلفن تماس با نمایندگی دوربین نیکون در اصفهان 1438 ( بدون کد ) از سراسر ایران

نمایندگی دوربین نیکون در اصفهان یکی از شاخه های خدمات تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین می باشد. این سازمان با ارایه انواع خدمات فروش دوربین و لنز نیکون ؛ ارایه خدمات پس از فروش مرتبط با محصولات عکاسی و تصویر برداری نیکون ؛ تمامی نیازهای مرتبط با دوربین و لنز نیکون در سراسر استان و شهر اصفهان را بر طرف می نماید .

هموطنان عزیر در شهر اصفهان ؛ برای دریافت خدمات مرتبط با نمایندگی دوربین نیکون در این شهر ؛ لازم است تا با خط خدماتی 1438 ( بدون کد ) تماس حاصل نموده و یا یکی از کارشناسان حاضر در این نمایندگی صحبت کنند .

لطفا به ین نکته توجه داشته باشید که کمپانی نیکون , هیچگونه دفتر مستقیم در شهر اصفهان ندارد و تمامی خدمات این نمایندگی از طریق سرویس خط خدماتی 1438 ؛ ارایه می گردد . همچنین تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین به عنوان اصلی ترین عامل فروش و خدمات پس از فروش دوربین های نیکون , تمامی سرویس ها و خدمات مورد نیاز برای دوربین و لنز نیکون در ایران را ارایه می دهد .

​نمایندگی فروش دوربین نیکون در اصفهان

خرید دوربین از نمایندگی اصلی فروش دوربین نیکون ؛ یکی از راههایی است که به مشتریان محترم اطمینان می دهد تا از اصالت دوربین و لنز خریداری شده اطمینان یابند.

در نمایندگی فروش دوربین نیکون ؛ دوربین  , لنز و تجهیزات جانبی آن دارای ضمانت نامه اصالت کالا بوده و کالای خریداری شده به همراه تمامی ملحقات و متعلقات آن به مشتری تحویل داده می شود.

همچنین در این نمایندگی تمامی برگه های مربوط به ضمانت نامه ؛ بیمه نامه دوربین ( در صورت درخواست مشتری ) کارت VIP ( ویژه عکاسان حرفه ای ) و سایر مدارک مربوط به خدمات دوربین نیکون , به مشتری تحویل داده می شود .

​مزیت خرید از نمایندگی دوربین نیکون در اصفهان

خرید دوربین از نمایندگی اصلی مزیتهای منحصر به فرد و خاص خود را دارد که  به برخی از آنها اشاره می کنیم .

ضمانت اصالت کالا : همانگونه که پیش از این اشاره شد ؛ در نمایندگی دوربین نیکون ؛ تمامی کالا های ارایه شده دارای برچسب ضمانت اصالت کالا می باشند . ضمانت اصالت کالا بدین معنی است که محصول مورد رویت مشتری , همان محصول تولید شده در کارخانه اصلی نیکون است و اجناس تقلبی به جای محصولات اصلی به مشتریان محترم ارایه نمی شوند.

گارانتی : در نمایندگی دوربین نیکون ؛ تمامی محصولات همراه با ضمانت نامه اصلی کمپانی نیکون ارایه می شوند. این ضمانت نامه ؛ سند محکم و معتبری است که نمایندگی نیکون بر اساس آن متعهد به ارایه انواع خدمات پس از فروش شده است . همچنین در صورت بروز هرگونه عیب و نقص مرتبط با خط تولید محصولات نیکون , نمایندگی نیکون بر اساس این ضمانت نامه موظف به رفع عیب از دوربین یا لنز خریداری شده است .

بیمه نامه دوربین : بسیاری از موارد مرتبط با خرابی های دوربین تحت پوشش گارانتی قرار ندارند و در صورت اعلام نیاز مشتری ؛ نمایندگی دوربین نیکون با ارایه پوشش بیمه نامه می تواند خسارت های احتمالی ناشی از خرابی های دوربین را جبران نماید .

آموزش رایگان کار با دوربین :
اگر برای نخستین بار یک دوربین نیکون را خریداری می کنید و از عملکرد های آن آگاهی ندارید ؛ نمایندگی نیکون برای هر دوربین خریداری شده از آن 2 تا 3 جلسه آموزش رایگان برگزار می کندو در این جلسات تمامی موارد مورد نیاز برای کار با یک دوربین نیکون را فراخواهید گرفت.