​نمایندگی دوربین نیکون در کرج

نمایندگی دوربین نیکون  Nikon و نمایندگی فروش دوربین نیکون در کرج با مدیریت عمران قاسمی – تلفن تماس مستقیم از سراسر ایران 1438 ( بدون کد ) نشانی تهران خیابان جمهوری خیابان رازی کوچه یاسمن پلاک 1
 
نمایندگی دوربین نیکون  Nikon در کرج در شرف تاسیس است و به زودی افتتاح خواهد شد اما تا زمان افتتاح این مرکز باید توجه داشته باشیم که کمپانی نیکون هیچگونه نمایندگی رسمی در شهر کرج ندارد . بنابراین توصیه می شود تا خریداران محترم دوربین نیکون از شهر کرج ؛ برای دریافت دوربین و لنز اورجینال شرکت نیکون به دفتر مرکزی نمایندگی دوربین نیکون در تهران مراجعه نمایند.
نمایندگی دوربین نیکون و نمایندگی فروش دوربین نیکون در سراسر کشور تحت مدیریت عمران قاسمی و سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین قرار دارد. ضمانت نامه ایده آل دوربین به همراه هر دوربین خریداری شده از این مرکز ؛ دارای امکانات گسترده و نسبتا زیادی است و موجب می شود تا تمامی امکانات مورد نیاز برای فروش و خدمات پس از فروش دوربین نیکون را بتوان در یک بسته جامع به دست آورد.
نمایندگی دوربین نیکون در کرج ؛ با برخورداری از کارشناسان خبره در زمینه فروش دوربین و لنز ؛ ارایه خدمات پس از فروش ؛ تعمیر دوربین و لنز و همچنین با ارایه آموزش های رایگان کار با دوربین نیکون ؛ طیف گسترده ای از خدمات را در اختیار کاربران دوربین نیکون در شهر کرج قرار می دهند .

آموزش رایگان در نمایندگی دوربین نیکون در کرج
آموزش رایگان کار با دوربین ؛یکی از خدمات ویژه و انحصاری نمایندگی دوربین نیکون در شهر کرج است . دوربین های کمپانی نیکون دارای رابط کاربری نسبتا آسانی می باشند و فراگیری کارکردن با آنها تقریبا ساده است ولی در هر صورت ؛ بسیاری از امکانات حرفه ای کار با دوربین در درون منو ها و تنظیمات این دوربین ها وجود دارند که ممکن است از سوی کاربران نادیده گرفته شوند .

تنظیمات کیفیت عکس دوربین , تنظیمات وایت بالانس و نورسنجی با دوربین نیکون ؛ تنظیمات اتوفوکوس و تنظیمات کار با فلاش و ابزار های نورپردازی و .... از جمله مواردی هستند که در زمان کارکردن با یک دوربین نیکون باید به آنها توجه داشته باشیم . بخش آموزشگاه عکاسی در نمایندگی دوربین نیکون ؛ یک بخش ویژه و تخصصی است که در آن تمامی منوها و تنظیمات دوربین مورد بررسی قرار گرفته و کارکرد های هر بخش به صورت مجزا برای هنرجویان توضیح داده می شوند . همچنین در آموزشگاه عکاسی یا آکادمی نیکون در ایران ؛ انواع سبک های عکاسی قابل انجام با دوربین های نیکون آموزش داده می شوند .

لطفا توجه داشته باشید که در صورت خرید دوربین نیکون با ضمانت نامه ایده آل دوربین به عنوان نمایندگی دوربین نیکون در ایران ؛ آموزش کار با دوربین ؛ در دو جلسه به صورت رایگان انجام می شود .

گارانتی نمایندگی دوربین نیکون در کرج
نمایندگی دوربین نیکون Nikon در کرج , محصولات خود را همراه با یک ضمانت نامه 36 ماهه به فروش می رساند . برگه گارانتی دوربین نیکون ؛ به همراه هر دوربین یا لنز نیکون به خریداران تحویل داده می شود و خریداران محترم دوربین نیکون در شهر کرج  می بایست در سریعترین زمان ممکن نسبت به ثبت و فعال سازی برگه گارانتی دوربین خود اقدام نموده و کد رهگیری ثبت گارانتی را دریافت نمایند . با مطالعه شرایط و ضوابط مندرج بر روی برگه گارانتی دوربین نیکون در میابیم که بسیاری از خدمات مربوط به نمایندگی دوربین نیکون در کرج از طریق برگه گارانتی قابل دستیابی می باشند .

​کارت VIP نمایندگی دوربین نیکون در کرج

کارت VIP خدماتی همانند NPS نیکون در ایران را ارایه می دهد . به طور معمول کارت VIP برای کاربران حرفه ای دوربین های نیکون صادر می شود و خدماتی فراتر از برگه های گارانتی را با استفاده از کارت VIP نمایندگی دوربین نیکون در کرج می توان به دست آورد . برای آگاهش از شرایط ، ضوابط و امتیازات مندرج در کارت VIP بخش مخصوص مرتبط با این خدمات را مطالعه نمایید .

بیمه نامه دوربین در نمایندگی دوربین نیکون در کرج

دوربین عکاسی نیکون یک وسیله الکترونیکی نسبتا گران قیمت است و با وجود استفاده از مواد عالی در تولید آن اما در هر صورت در برابر برخی از شرایط و عوامل آسیب پذیر می باشد . شرکت ایده آل دوربین به عنوان بیمه گذار محصولات عکاسی نیکون در ایران ؛ بیمه نامه مخصوص دوربین نیکون را صادر می نماید و بر این اساس هرگونه آسیب های فیزیکی در اثر ضربه خوردگی ؛ شکستگی بدنه ؛ فرو افتادن دوربین در آب و یا آتش سوزی دوربین نیکون ؛ تحت پوشش خدمات بیمه نامه دوربین نیکون در این نمایندگی قرار داده می شود .
برای آگاهی از شرایط و ضوابط مرتبط با بیمه نامه دوربین نیکون ؛ به بخش مخصوص آن مراجعه نمایید .

تعمیر دوربین در نمایندگی دوربین نیکون در کرج
یکی از اصلی ترین بخش های خدمات پس از فروش دوربین نیکون , امور مربوط به تعمیرات دوربین و لنز در درون نمایندگی است . نمایندگی دوربین نیکون در کرج به پشتوانه تعمیرگاه مرکزی دوربین یکی از قوی ترین مراکز خدمات سرویس و تعمیر دوربین نیکون در کشور است و تمامی نیاز های مربوط به تعمیر دوربین یا لنز نیکون را با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال شرکت نیکون بر طرف می نماید . برای تماس مستقیم با نمایندگی تعمیر دوربین نیکون با شماره تلفن 1438 ( بدون کد از سراسر ایران ) تماس حاصل نموده و یا فرم مخصوص تعمیر دوربین را پر و ارسال نمایید  .

تجهیزات جانبی در نمایندگی دوربین نیکون در کرج

علاوه بر دوربین و لنز نیکون , تمامی تجهیزات جانبی مورد نیاز برای استفاده به همراه دوربین و لنز نیکون در این نمایندگی ارایه می شود. انواع کارت حافظه ؛ انواع فیلترهای لنز , انواع تجهیزات محافظت از دوربین و لنز ؛ انواغ سه پایه و تک پایه عکاسی و فیلمبرداری و هزاران مورداز تجهیزات جانبی دیگر ؛ در این نمایندگی موجود بوده و به همراه محصولات عکاسی و تصویر برداری نیکون ؛ ارایه می شوند .

نمایندگی دوربین نیکون و نمایندگی فروش دوربین نیکون در کرج با مدیریت عمران قاسمی – تلفن تماس مستقیم از سراسر ایران 1438 ( بدون کد ) نشانی تهران خیابان جمهوری خیابان رازی کوچه یاسمن پلاک 1